Aurel Peia arbitreaza derby-ul Sporting Rosiori – Dunarea Zimnicea
04.11.2010 12:10
Delegari arbitrii: Liga a- IV-a, Etapa XI, Sambata, 06.11.2010, Seniori/Juniori: Ora 12,30/10,30
01.CS Unirea Tiganesti – CS Spicpo Poroschia
Constantin Miruta (Alexandria) – Adrian Dinca (Rosiori de Vede), Lucian Pruna (Turnu Magurele) – seniori
Gabriel Smircea – Mircea Calea (ambii Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – juniori
Observator: Marian Tane (Rosiori de Vede)
02.CS Viata Noua Olteni – CS Flacara Talpa
Adrian Buica – Catalin Ancu (ambii Alexandria), Emil Tomescu (Turnu Magurele) – seniori
Cristian Frasineanu – Marius Pate, Danut Anghel (toti Alexandria) – juniori
Observator: Nicu Lixandru (Alexandria)
03. CS Sporting Rosiori de Vede – CS Dunarea Zimnicea
Aurel Peia – Catalina Nan (ambii Alexandria), Iulian Tanase ( Laceni) – seniori
Marius Banuta – Liviu Stefan, Daniel Careagea (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Florea Sfetcu (Alexandria)
04.AS Steaua Spatarei – CS Petrolul II Videle
Aurel Rusu – Aurel Tanase (ambii Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori
Mihai Tatara – Valentin Naidin, Daniel Badoi (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Nicolae Raceala (Rosiori de Vede)
05.CS Metalul Peretu – CS Metalul Frasinet
Nicolae Ologeanu – Dan Cretu (ambii Alexandria), Cristian Creanga (Turnu Magurele) – seniori
Ion Buzescu – Ionut Jumuga, Alin Visan (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle)
06.AS Atletic Orbeasca – AFC Vointa Saelele
Dan Prodan (Turnu Magurele) – Lavinia Tide(Videle), Marius Marinica (Rosiori de Vede) – seniori
Marian Grosu (Buzescu) – Mihai Slateanu, Alexandru Cazacu (ambii Alexandria) – seniori
Observator: Adrian Chirita (Alexandria)
07.CS Rapid Buzescu – CSS Alexandria
Florentin Fleancu – Ionut Negru (ambii Rosiori de Vede), Ilie Cristea (Turnu Magurele) – seniori
Cristian Bodil – Cristian Gheorghe, Marius Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Ionel Valeanu (Turnu Magurele)
08.AS Unirea Cosmesti – CS Nanov
Florin Ochea – Ion Prapugicu (ambii Turnu Magurele), Mihai Dragnea (Rosiori de Vede) – seniori
Adrian Bajan – Alexandru Dinca, Mihai Banaru (toti Videle) – juniori
Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)
———
Back